Dobre złego początki

Felietony / OPUBLIKOWANE W

No cześć!
Zwykle jak ktoś tworzył bloga, kanał na youtube, czy cokolwiek podobnego zawsze zaczynał od jakiegoś powitania. Nie będę więc wyjątkiem.

To może najpierw coś o sobie.
Działam sobie troszkę w RPGach.
Prowadzę sesje na różnych konwentach pod namiotem Zewu Cthulhu (a przynajmniej tak było, jak konwenty jeszcze się odbywały fizycznie) oraz na obozach jako wychowawca na obozach RPG, czy Horroru i Grozy.
Jak można wywnioskować Zew Cthulhu i straszność na sesjach to taka moja mała strefa komfortu. Ale ostatnio szukam też inspiracji do rzeczy epickich, o czym może wkrótce opowiem.
Oprócz tego śpiewam sobie z pasji i staram się rozwijać muzyczne, co też być może kiedyś ujrzy światło dzienne.
Na co dzień studiuję Informatykę oraz przy okazji uczę się robić Gry. Może też coś z tego będzie…

Jeżeli uda mi się faktycznie regularnie pisać na blogu to chciałbym tutaj poruszać parę kwestii, o których lubię się wypowiadać.

Po pierwsze trochę o RPG i moich przemyśleniach co do bycia graczem, czy Mistrzem Gry. Może nie jestem jakimś specjalistą i wielu ludziom w fandomie nie dorastam do pięt w kwestii doświadczenia, ale i tak chciałbym spisać trochę swoich wniosków z mojej przygody.

Po drugie znowu o RPG, ale tym razem o czerpaniu inspiracji i moich pomysłach. Najpewniej też o tym co z tych pomysłów wynikło.

Po trzecie o pomysłach na handouty robione metodami wszelakimi, co ktoś może nawet uzna za przydatne.

Po czwarte może trochę o muzyce, a może nawet wrzucę tutaj coś czasem z jakimś linkiem.

To chyba na tyle na ten pierwszy raz.

Dodaj komentarz